Protocol SSLگواهینامه SSL

پروتکل (SSL (Socket Secure Layer ، یک  پروتکل استاندارد وب برای کد کردن اطلاعات مالی بین کاربر و وب سایت های فروشگاهی است. اطلاعاتی که توسط یک اتصال SSL مبادله می شوند و این اطلاعات این تبادل بصورت کد شده ارسال می شوند و بدین ترتیب اطلاعات مبادله شده از دزدیده شدن یا استراق سمع (sniff) محافظت می شوند. SSL برای فروشگاه ها ، شرکتها و مشتریان این امکان را فراهم می کند که بتوانند با اطمینان اطلاعات  مالی خصوصی شان را مانند شماره کارت اعتباری، به یک وب سایت برای خرید بطور محرمانه ارسال کنند. برای برقراری یک اتصال SSL به Web Server Certificateها نیاز می باشد.

sslhostmap

ویژگی های گواهینامه SSL

برخی از ویژگی های گواهینامه SSL تیم فنی هاست مپ

فعالسازی از کمپانی های معتبر

تیم فنی هاست مپ برای صدور گواهی SSL از شرکت های معتبر استفاده کرده و استفاده از نشان امنیتی برای دامنه های بین المللی  COMODO  و برای دامنه های ملی استفاده از نشان امنیتی Certum استفاده می نماید.

همراه با نصب رایگان

تمامی سرویس های SSL برای محیط امن در سایت شما استفاده شود هاست مپ آن را به صورت رایگان برای شما نصب خواهد کرد و بعد از نصب آن از طریق سامانه و سایت استعلام پروتکل مربوطه می توانید مدت زمان یکساله سرویس خود را مشاهده نمایید.

تحت پوشش قرار دادن ساب دامنه

سرویس های SSL محیط امنی را اکثرا برای دامنه ها و زیر مجموعه را نیز تحت پروتکل امنیت خود برده و تمامی اطلاعات ارسالی را حتی در دامنه های اصلی و در زیر مجموعه خود نیز رمزنگاری می کند

hostmap-icon-web

پشتیبانی آنلاین

با تهیه و خریداری سرویس SSL از میزبانی هاست مپ ، پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته به جهت وجود هرگونه مشکل در سرویس گواهینامه های SSL تا حصول نتیجه و رفع مشکل آن خدمت شما کاربران گرامی ارائه خواهد شد.

hostmap-icon-web

ایجاد پروتکل امنیتی در سرویس میل

با نصب پروتکل های استاندارد و لایسنس دار تمامی گواهینامه های SSL ، سرویس وب میل و در شرایطی ساب دامنه و ساب فولدر های سایت شما را نیز تحت پروتکل امنیتی خود قرار خواهند داد

hostmap-icon-web

راه اندازی سایت با پروتکل HTTPS

با نصب پروتکل های قانونی و لایسنس دار وب سایت شما از امنیت بالا و رمزشدن تبادل اطلاعات مالی و غیرقایل شنود شدن اطلاعات در زمان ارتباط کلاینت با وب سرور می باشد و از لحاظ سئو هم برای سایت مفید می باشد .

امن سازی وب سایتگواهینامه SSL

آیا نیاز به امن سازی وب سایت خود دارید !

سازگار با دامنه های ایرانی و غیر ایرانی
صدور و فعالساز انواع SSL از دو کمپانی معتبر Certum و Comodo

شروع از ۱۵۰ هزارتومان / سالیانه